Фудбалски клуб

Дискусија во 'Спорт' започната од Aksa o.o, 19 јануари 2016.

 1. Aksa o.o

  Aksa o.o Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2015
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Дали им некој што случајно знае некој фудбалски клуб за девојчиња во скопје? Имам 15 години и се занимавам со спорт цел живот. Сум играла фудбал, ама не во некој клуб. Моментално повеќе сум насочена кон кошарката и го заоставив тој спорт, но имам многу голема желба да го продолжам. Било какви иформации, број било што. И ако има некој веќе приклучен во некаков тим вемолам пишете ми. :) Фала