ХЕЛАНКИ

Дискусија во 'Канта' започната од macence4, 26 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. macence4

  macence4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  292
  Допаѓања:
  416
  Ако ја повторувам темава избрисете ја :D само сакам да создадам тема за сите оние кои сакаат и носат хеланки
   

  Прикачени фајлови:

 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.965
  Допаѓања:
  47.866
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.