1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хари Потер фанови ги има Ли?

Дискусија во 'Канта' започната од Crucio, 21 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Crucio

  Crucio Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  30
  Ајде Да ве видам колку сте сепак последниот дел од филмот искочув 15 јули се Надеваме Дека некој од нашите кина ќе го донесат да го гледаме:) :D :D :D
   
 2. LoVeR

  LoVeR Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  886
  Допаѓања:
  1.046
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.