1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хелп!.. мојата другарка трча по турчин :S

Дискусија во 'Канта' започната од miss.Independet, 16 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. miss.Independet

  miss.Independet Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  мојата најверна другарка оди со турчин.. има премногу убави момчиња кои ја сакаат а таа сепак трча по него... колку пати имаме зборувано за ова.. дури почна на сите да не одбегнува зарди него.. сите добри другари/ки не и се побеќе битни.. сакам да и помогнам но не знам како.. Плис Хелп! :((
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Има ваква тема во љубовни проблеми, т.е. повеќе слични се за врски со муслимани. Најди таму, оваа ќе ја заклучам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.