1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хематоспермија - крв во спермата

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Tina.Tinnka, 5 март 2016.

 1. Tina.Tinnka

  Tina.Tinnka Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2013
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Дали некој досега се има сретнато со ваква појава кај својот партнер?
  Тоа му се деси на мојот денес и испаничив ја, оон си кулираше, а мислам дека не е баш работава за кулирање. Пишав на гугл и ми излезе дека тоа може да биде и како секое нормално крварење како на пр, од нос и ако се случило еднаш дека нема потреба за паничење, ако се случува подолго време дека мора да се посети лекар.
  Дали некој можеби повеќе знае да ми каже во врска со ова и дали некој воопшто има сретнато вакво нешто пошо гледам дека ваква тема досега немало, дали е ретка оваа појава или шо знам. :^)
  Фала ви однапред, поздрав Феминки :*
   
 2. SummerGirl12

  SummerGirl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2016
  Пораки:
  393
  Допаѓања:
  214
  Пол:
  Женски
  Се случи еднaш и кaј мм.Oдмa пoсетивме урoлoг гo виде нa ехo и кaжa декa не е ништo стрaшнo oд некoе си преoптеретувaње билo нa тестисите или мoжнoе и дa е oд премнoгу aптстинирaње.Кaкo и дa е aкo не се пoвтoрувa не е стрaшнo.Пoз