Хемороиди во бременост или после породување

Дискусија во 'Бременост' започната од Leksikon, 22 декември 2020.

 1. Leksikon

  Leksikon Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2014
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  266
  Драги девојки, жени, мајки
  Не најдов ваква тема па затоа сакав да може да споделуваме искуства. Сепак е проблематика која се јавува доколку е поголем плодот, спонтано породување и др.
  Како се справувате со тоа непријатно чувство?
   
 2. forumce

  forumce Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2017
  Пораки:
  4.715
  Допаѓања:
  22.908
  Пол:
  Женски
  На thelittle17, Leksikon и CareTee им се допаѓа ова.