babylove овошни кашички

Хемороиди

Дискусија во 'Канта' започната од newring86, 25 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  865
  Никогаш не сум имала,сега се сомневам дека имам анален хемороид?Како да го препознаам?Има некоја со ваков проблем?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.286
  Допаѓања:
  50.012
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.