Херпеси

Дискусија во 'Канта' започната од love.a7x, 27 септември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. love.a7x

  love.a7x Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  171
  Допаѓања:
  112
  Херпеси. Мали ранички или меурчиња на усните, или поретко во внатрешноста на устата. Често се предизвикани од вируси, настинки, слаб имунитет, нервоза, и сл.
  Како се справувате со нив? Колку често ги имате?
  ако темава е непотребна, се знае што треба :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.815
  Допаѓања:
  53.785
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.