1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Химната на Кочо Рацин

Дискусија во 'Канта' започната од AnaMarry, 26 октомври 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AnaMarry

  AnaMarry Нов член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2017
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Како што пишува во насловот,јас не можам никаде да ја најдам химната за Рацин ве молааам итно ми е,многу би ми значело ако може да ми помогнете. Ви блафодарам однапред.Многу ќе ми значи!
  :):l:
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  26.957
  Допаѓања:
  175.756
  Пол:
  Женски
  И мене многу би ми значело времето посветено тука да го посветиш на чичко гугл.
  И се разбира да се поправат грешките. :)
  Нели од грешките се учи. Со среќа
   
 3. AnaMarry

  AnaMarry Нов член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2017
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Благодарам,ја најдов,а чичко гугл понекогаш нема многу информации,како што сега немаше! Навистина ми значи.ФАЛА УНАПРЕД
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.