1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хип-хоп мајки

Дискусија во 'Слободно време' започната од Ketchup, 3 јуни 2017.

 1. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.481
  Допаѓања:
  39.274
  Неодамна дознав дека во танцовиот клуб „Брејк а Лег “ има посебна група за мајките. Колку што прочитав по интернет, разбрав дека имаат освоено награди во државава, како и надвор од неа.
  Еве нешто повеќе:
  http://365.com.mk/223857/makedonskite-majki-rasturaat-vo-hip-hop

  http://www.dnevnik.mk/default.asp?ItemID=88B1EB85A097CA488735BF5BAA94ECC1

  Еднаш мислам дека имаа нешто ко проба надвор, баш ги здогледав и супер се држат. Мене ептен кул ми изгледа ова, дури и на мајка ми и предложив да се запише ако сака. :P
  Што мислите вие?
   
  На Victorian, cresa-jagoda, friendy и 5 други им се допаѓа ова.
 2. Jacques

  Jacques Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2017
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  1.887
  Пол:
  Машки
  Тешко срање. Ко недораснати идиотки.
   
 3. PiaMia

  PiaMia Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2015
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  626
  Пол:
  Женски
  Мене многу ми се кул такви жени што успеваат и на такво поле, што и покрај сите обрвски имаат време за тоа. Јас мајка ми не би можела да ја замислам така.:D Го гледав првото видео и баш се добри.
   
  На cresa-jagoda, Jas!, Gosh и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Мариаа.

  Мариаа. Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2016
  Пораки:
  2.371
  Допаѓања:
  19.196
  Пол:
  Женски
  Ептен кул и за пофалба. Само во држава како нашава со скептици и ограничени мозоци тешко дека ќе има некој позитивен коментар . Секоја чест , конечно нешто поразлично. :)
   
  На Rama, cresa-jagoda, Jas! и 4 други им се допаѓа ова.
 5. Someday

  Someday Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2017
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  1.757
  Пол:
  Женски
  Кул се навистина. Не значи дека ако се оствариле на полето родител и дека нивниот живот треба да заврши тука и да се запостават. Детето ќе биде посреќно доколку ги гледа своите родители среќни. А хип - хопот е само прашање на вкус.
   
  На Rama, Victorian, cresa-jagoda и 7 други им се допаѓа ова.
 6. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.750
  Пол:
  Машки
  Мојата жена ќе биде Хип-Хоп Мајка! :l:
  Хип-Хоп не е само музика туку култура и начин на живот. *
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 7. InWonderland

  InWonderland Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2016
  Пораки:
  284
  Допаѓања:
  417
  Пол:
  Женски
  Баш многу јако,:inlove::inlove:
  Е нее, роди дете и запусти се домаа!:@
  Баш интересно, би сакала вака и јас :rofl: Имаме право и на ваква работа, да си бидеме тинерџерки до крајот на животот :nod:
   
  На Belabelinakinder, Rama, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. BabyStyle

  BabyStyle Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2010
  Пораки:
  466
  Допаѓања:
  8.503
  Браво многу кул еј... БРАВО
   
  На cresa-jagoda и Jas! им се допаѓа ова.
 9. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.538
  Допаѓања:
  4.255
  Пол:
  Женски
  Епптен ми се смешни ама вие претеравте, ова се жени од 25 до 35 години според изгледот на сликата, а вие сите почнавте да ги замислувате вашите мајки кои се сигурно повозрасни.. во секој случај интересно посебно делот со тверкањето :rofl:
   
  На Rama му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Ники.

  Ники. Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2016
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  1.255
  Пол:
  Женски
  Баш се кулл.Ги изгледав и 2те видеа и мислам дека е супер што се остваруваат и на други полиња во животот.Се гледа дека танцуваат со желба и се за пофалба.
  **Камо да ја убедам и мајка ми ..:rofl: :lol:
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 11. friendy

  friendy Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  2.610
  Допаѓања:
  31.037
  Пол:
  Женски
  Поздрав до Хип-Хоп мајките:clap:
   
 12. Zaljubena26

  Zaljubena26 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2017
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  25.446
  Пол:
  Женски
  Интересно. Баш ми се кул оние жени кои откако ќе станат мајки повторно умеат да најдат време за забава, излегување и дружба. Плус овие на сликава ми се гледаат и како доста млади. Ако некоја станала мајка на 20 години да не треба да се затуца дома и комплетно да се одкаже од нештата кои и прилегаат? Големо браво за сите оние со млад дух, искрено познавам таква жена која на свои 60 години се однесува како 20 годишна, има супер изглед и се облекува по најнова мода. И што е најинтересно и прилега. Многу им се восхитувам на сите оние кои си го прават она што ги исполнува без да се замараат со мислењето на останатите.
  И само да надополнам, одпосле ги погледнав видеата, прилично се успешни во она што го прават, секоја чест.
   
  На Victorian и cresa-jagoda им се допаѓа ова.