Хмељ

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од westt, 26 декември 2016.

 1. westt

  westt Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  162
  Да не знае некој колку пари е хмељ?