1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Холивудски актери/актерки кои би сакале да ги запознаете?

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од blackpanter, 27 август 2015.

 1. blackpanter

  blackpanter Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2015
  Пораки:
  1.048
  Допаѓања:
  6.001
  Пол:
  Женски
  Мислам дека насловот кажува што ќе правиме. Ако сакате ставете слики, ама и не морате.
  Ако има слична тема мојата нека оди во канта.

  Актери кои јас би сакала да ги запознаам се:
  -Хју Џекмен
  [​IMG]

  -daniel gillies
  upload_2015-8-27_23-12-11.jpeg

  -ryan phillippe
  upload_2015-8-27_23-15-2.jpeg

  има и други ама засега толку...
   
  На Samomarija.056 и angelche16 им се допаѓа ова.
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.157
  Допаѓања:
  63.032
  Пол:
  Женски
  Johnny Depp, Ashton Kutcher, Kristen Stewart
   
  На Thatgirl123 и biGirl им се допаѓа ова.
 3. wanderlust

  wanderlust Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2015
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  2.381
  Matt Bomer
   
  На biGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.889
  Допаѓања:
  41.604
  Ema Stone, Ashley Greene...
   
 5. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.410
  Допаѓања:
  4.375
  Пол:
  Женски
  Jennifer Lawrence, Jim Parsons, Courteney Cox, Kevin Hart, Melissa McCarthy.. :P
   
  Последна измена: 28 август 2015
  На IvanaJenner и Srckata28 им се допаѓа ова.
 6. allaround

  allaround Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2015
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  1.498
  Пол:
  Женски
  Emma Watson,Holland Roden,Dylan O'Brien,Logan Lerman,Josh Hutcherson,Jake Gyllenhaal etc.
   
 7. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.200
  Допаѓања:
  8.806
  Пол:
  Женски
  Jenifer Lopez Emma Watson :)
   
 8. marijaaxl

  marijaaxl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2015
  Пораки:
  244
  Допаѓања:
  740
  J. Depp
   
  На butterfly* му/ѝ се допаѓа ова.
 9. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.903
  Пол:
  Женски
  I jas ama mozebi vo nekoj dr svet :)
   
 10. Wahnsinn

  Wahnsinn Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2015
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  2.442
  Пол:
  Женски
  Nicolas Cage, Meryl Streep , Lupita Nyongo,Shailene woodley
   
  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 11. prettyliar

  prettyliar Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  893
  Пол:
  Женски
  Holland Roden, Ema Stone, Shailene Woodley,Lucy Hale,Tyler Posey,Dylan O'Brien,Nina Dobrev.
   
 12. Marossa

  Marossa Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2012
  Пораки:
  2.398
  Допаѓања:
  6.869
  Пол:
  Женски
  Од мажите на прво место е Johnny Depp,ептен е кул чоекот,би седнала на пијачка :D
  На листата ги има и Ed Westwick,Stephen Amell,Gabriel Macht,Gabriel Mann.
  Од девојките:Jennifer Lawrence,Emma Stone,Sandra Bullock.
   
  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Dreamer-V

  Dreamer-V Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2015
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  460
  Пол:
  Женски
  Johnny Depp, ептен ми е срцка, несекојдневeн тип, уникатен, помалку луд:inlove:
  Monica Bellucci, би сакала да видам дали и во живо зрачи таков сексапил како во нејзините филмови и покрај нејзините години.
   
 14. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  54.991
  Пол:
  Женски
  Дајан Китон, мислам дека многу ќе се смеам со таа жена :lol:
  И сакам да седиме во куќата од Something's gotta give, да пиеме винце и да го гледаме океанот :mm:
   
  На Istata od vcera, Samomarija.056, do-re-mi и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. tace73

  tace73 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  553
  Допаѓања:
  1.392
  Пол:
  Женски
  Chris Evans - Captain America :))
   
  На Istata od vcera, Samomarija.056 и Тониблокбастер им се допаѓа ова.
 16. Carmichael02

  Carmichael02 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2015
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  29
  Пол:
  Женски
  JLO,Ana Kendrick,Johnny Deep,Angelina Jolie и Brad Pitt.
   
 17. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  336
  Допаѓања:
  187
  Site!
  Ama bi gi izdvoila nekoi koi bas sakam da gi zapoznaam: Jennifer Lopez, Ryan Gosling, Brad Pitt, Angelina Jolie... I mnogu drugi...
   
 18. Тониблокбастер

  Тониблокбастер Нов член

  Се зачлени на:
  4 март 2017
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Било кој актер од Marvel или Dc затоа што сите се супер
   
  На biGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Samomarija.056

  Samomarija.056 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2016
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  258
  Пол:
  Женски
  Courteney Cox љубов најголемаа :mm::inlove::inlove::inlove::inlove:
   
 20. Perfectgirl5

  Perfectgirl5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2015
  Пораки:
  204
  Допаѓања:
  985
  Пол:
  Женски
  Jennifer Lawrence
  [​IMG]

  Orlando Bloom :inlove::inlove:
  [​IMG]