1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хонорарна работа

Дискусија во 'Канта' започната од cvetce93, 10 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cvetce93

  cvetce93 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  1.434
  Допаѓања:
  575
  Верувам дека на повеќето нас ни е потребна ваква работа, посебно сега преку лето пред одмори :)
  Па еве тука може да споделуваме огласи за хонорарна работа, не само за промоции туку за секаква работа од овој вид :)

  ако е дупла тема, клуч.
   
 2. macicka25

  macicka25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2013
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  12
  Na sekoj od nas mu e potrebna vakva rabota , pa ajde nekoj koj znae rabota od vakov tip neka pise ili neka stavi link :)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.407
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.