Хорор филмови

Дискусија во 'Канта' започната од macam, 16 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. macam

  macam Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  3
  Сакам да ве прашам какво мислење имате вие за хорор филмовите. :)Јас ги сакам, ама не оние престрашните :devil: Па ако може да ми кажете да гледам некој хорор ама и комедија да е :inlove:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.013
  Допаѓања:
  48.090
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.