Хороскопските знаци во разни ситуации

Дискусија во 'Насмевка' започната од GirlLove, 23 мај 2015.

 1. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.929
  Пол:
  Женски
  Случајно на нет налетав на некои сликички каде што хороскопските знаци се наоѓаат во секојдневни ситуации и нивните реакции. Слободно може и коментари.
  Уживајте :)

  medium.jpg 2pocv7q.jpg miki37_e.jpg 7Iv31Fx.jpg 7hzEU5K.jpg EepwmBC.jpg miki113_e.jpg
   
  На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.694
  Допаѓања:
  50.206
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  хахахаха ме насмеа, old lettuce :rofl: ее рачко бе.
   
  На GirlLove му/ѝ се допаѓа ова.
 3. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.929
  Пол:
  Женски
  a6bcb49072548503a8bd87139f8ce386.jpg Се степаа хехехе
   
 4. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.929
  Пол:
  Женски