1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хороскопски знак

Дискусија во 'Канта' започната од peterpan, 26 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. peterpan

  peterpan Активен член

  Се зачлени на:
  23 мај 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Здраво девојки, мене многу ми се допаѓа еден дечко, тој во хороскоп е овен, дали некоја од вас има дечко овен и како е врската, дали може тој да ме сака искрено, бидејќи сите ми викат на овените не треба да им се верува :( ?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.766
  Допаѓања:
  60.428
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.