Хотел Во Скопје

Дискусија во 'Канта' започната од Yeeah, 28 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Yeeah

  Yeeah Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  493
  Допаѓања:
  2.644
  Јас се извинувам многу затоа што отварам тема која можеби ја има.. но многу ми е итно а неможам да пребарувам .. Сакав да прашам , девојки дали знаете колку се движат цените на едно ноќевање во некој од Скопските Хотели поефтино што е , за новогодишната ноќ или пак отприлика колку е цената ако може да ми кажете тука или во Лична порака Ве Молам ! Ви благодарам однапред :) :inlove: :*
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  Ова може да се праша во Општи прашања.
  Ќе те замолам да ги прочиташ правилата на форумот и пред да отвориш тема да пребараш дали веќе има таква, бидејќи имаш многу дупли теми отворено досега.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.