1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хуманитарно донирање пари но како заем?

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од besafetested, 9 декември 2015.

 1. besafetested

  besafetested Активен член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2015
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  17
  Дали има некој или познава некој кој донира пари , но онака пари донирање туку како еден вид позајмица на одолжено плаќање? Ве молам одговори во инбох итно ми е . Се извинувам ако е погрешна категорија и тема.