1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хурем на годината

Дискусија во 'Насмевка' започната од Boleyn.7, 28 април 2013.

 1. Boleyn.7

  Boleyn.7 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2013
  Пораки:
  375
  Допаѓања:
  425
  Само уште ваква глупост таканаречена "Хурем на годината" фалеше на нашиве и веќе онака бедни телевизиски канали.Добро, кој им дава за дозвола да снимаат такви дебилни емисии ?! Кој ??

  Отишла таму за да ја види цела Македонија...За многу важна титула се борат, за фиктивен лик од турска серија која ја гледаат само баби. |( Оф, Македонијо, освести се веќе еднаш ! :headbang:

  Сите 10 напред, ние 15 чекори назад... |-)
   
  На LoStedLOvee, rosen, i...ja и 6 други им се допаѓа ова.
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.879
  Допаѓања:
  152.769
  [СДК] Сакам да кажам...

  Па да...Конечно селската песна на Лоба - Волку во соодветна емисија. Избор за најхурем...
  Ај погодете зошто!
   
  На De-lovely, tessie, Konfetka и 5 други им се допаѓа ова.
 3. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.228
  Допаѓања:
  41.466
  [СДК] Сакам да кажам...

  Хахаха и јас пукам сеир со Xурем,ама тоа Штипјанчето мало ама е убаво ги шие сите.А ХУРЕМКИВЕ шо да причам повеќето на САбина Ајрула ми личат :D ајде де,за сеир е супер :) ете ја и ЕСМЕ,без неа вакво шоу нц нц :D
   
  На MaggieTatum, Agrona, slobodka и 2 други им се допаѓа ова.
 4. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.886
  [СДК] Сакам да кажам...

  Масовно тролање на Драган Вучиќ, вакво затишје надвор едино додека Касандра се емитуваше. :D


  Абе Драгане бе. На твојата иновативност и нема крај. Ете како едно сељачиште на векот собира внимание.

  [​IMG]
   
  На Twinkles, BadBitchBomb, sweet-cherry и 13 други им се допаѓа ова.
 5. x-MajaEsposito-x

  x-MajaEsposito-x Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  1.732
  Допаѓања:
  3.508
  Пол:
  Женски
  [СДК] Сакам да кажам...

  Хуремкиве Х немаат од Хурем а Драган Вучиќ в нема од водител!! Колку ли се лигави аман веќе!! А иначе јас би ја избрала Есма за Хурем на годината :D .. заради облеката дее... :D :D
   
  На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
 6. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.653
  [СДК] Сакам да кажам...

  Се, се ама Хурем на годината НЕ.
  Никако.

  Злосторство е ова да се гледа, како цунами на мозочни клетки делува.
   
  На Agrona, antonina, Abeja и 4 други им се допаѓа ова.
 7. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.352
  Допаѓања:
  17.400
  Пол:
  Женски
  Да не е Лоба потенцијална Хурем? :rofl:
  Не знам како изгледа Хурем ама сигурно Лоба има некоја тајна врска со целата ситуација.
  Среќа што во спална на шеринг не ги фаќам тие мк телевизии и не знам на која тв се емитува шоуто на Вучиќ.
  За Хурем на годината имав прочитано на ФБ нешто како праќале слики за нај Хурем, ама не знаев дека и емисија има. На која тв е? Финале ли е?
  Не сум го гледала величенствениот, а нешто прочитав дека Хурем со уште две пријателки од серијата биле разуздани до рани утрински часови, а тука ми ги прават ајшиња, и реално би било нај Хурем да биде сестрана. :lol:
   
 8. manja666

  manja666 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  1.144
  Допаѓања:
  17.998
  После ова што го видов....
   

  Прикачени фајлови:

  • images.jpg
   images.jpg
   Големина на фајлот:
   9,5 KB
   Прегледи:
   1.086
  На Belieberfever, EvitaPeron и Cliona им се допаѓа ова.
 9. VeseliCka

  VeseliCka Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  118
  Пол:
  Женски
  Ете и ова го дочекавме бираме Хурем на годината,леле немој да има и следна година :lol:
  Дал да се смеам ил да плачам
  А бре епа македонче
   
 10. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  17.459
  Допаѓања:
  238.547
  Очекувам да видам девојчиња од средно, а оно повеќето од факултет :D .
  Сериозно ова :^) .
  Скроз забегале девојките.
  Хурем бре и тоа на годината :lol: .
   
  На Agrona, pamelche и Sanjichka007 им се допаѓа ова.
 11. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.998
  Да. Такви студираат.
   
  На i...ja и Someonespecial им се допаѓа ова.
 12. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
  оф лелее баш се изнасмеав :D
  ама ниедна не личеше на Хурем, ''напредуваме со државава во секој поглед '' :|
  уште што се не ќе исмислат |(
   
 13. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.653
  Јас бев Хурем на годината, што постигна ти во животот?
  :D :D :D
   
  На De-lovely, Lepaaa, Chimera и 12 други им се допаѓа ова.
 14. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  244
  Пол:
  Машки
  Не дека ја мразам јас Хурем,но зошто да имитирам некој друг и зошто фактички да се погазувам себеси.Биди тој што си едноставно.За мене емисијава е чиста глупост.Многу сељачко нешто,ама тоа е.
  Инаку Лоба ми беше дефинитивно многу без стил облечена,поготово делот каде што и се гледаше стомакот не ми се допаѓаше воопшто. :?:
   
  На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.998
  Очекувајте на Сител во наредниве денови избор за најмалечка невеста на годината :rofl: :rofl:
   
  На kosmodiks, koritsaki, Golden и 14 други им се допаѓа ова.
 16. Dee

  Dee Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  334
  Да не беше трагично, дефинитивно ќе беше комично. |(
   
 17. slobodka

  slobodka Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.114
  Допаѓања:
  2.705
  Пол:
  Женски
  Победничката сега може да учествува на Хурем Универзум !!!
   
  На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.418
  Пол:
  Женски
  Дали ова значи дека секоја година ќе се избира Хурем на годината?
  :rofl:
  Е уште тоа ни фалеше, и за догодина и правата Хурем да ја донесат нема да е лошо.
  Хурем на годината еј, каков наслов мајко моја.
  А која победи, се дозна или ќе идеме и ова во поише кругови?
   
  На antonina му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
  Абе кај го гледавте дајте ми линк да видам па :D
   
 20. pamelche

  pamelche Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  5.319
  Допаѓања:
  16.771
  :rofl: :rofl:

  Најубава за претседател!
  :rofl: :rofl: :rofl: