1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Цироза на црн дроб

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од stanislavac, 1 јули 2016.

 1. stanislavac

  stanislavac Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2012
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Женски
  Dali nekoj ima vakvo zaboluvanje na crniot drob...ili vo semejstvoto ima nekoj so ovaa bolest...pa da spodelime iskustva
   
 2. fificaaa

  fificaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 март 2011
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  475
  Пол:
  Женски
  И мене ме интересира ова. Ве молам некој , ако знае да каже.
   
 3. korcula1

  korcula1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Majkami imase ciroza na crniot drob za zal pocina sega ke i vadime 1 godina.
  Inace koga bila trudna so mene iskrvarila mnogu i za da ja spasat i dale krv neproverena sto nekoj predhodno imal ciroza i posle 30 godini se aktivirala kaj majkami .
   
 4. Monyque

  Monyque Активен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2018
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Дали и колку сте информирани за маџунот? Мојот сопруг се излекува само со маџун, но внимавајте, треба да го купите од сигурен човек што го произведува дома, без додаток на шеќер, во спротивно нема ефект.. Колку луѓе би се спасиле кога би го знаеле ова... Но научени сме само да се клукаме со апчиња со што си го загрозуваме животот уште толку.. но ајде како велат, човек кога има здравствен проблем, се би пробал да се излекува..
  Кој е заинтересиран за овој чудотворен лек, ќе ви дадам контакт во порака од луѓето што го прават дома..или пак ако вие си имате некој познат и сигурен човек земете, без двоумење.. ова живот спасува!
   
  На Sesil му/ѝ се допаѓа ова.
 5. mila22

  mila22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Ве молам пишете ми контакт ако сте во можност. Ву благодарам
   
 6. Monyque

  Monyque Активен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2018
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Ви пишав во порака. Поздрав
   
 7. dare19

  dare19 Нов член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки

  Дали би можеле да ми пишете контакт. Ви благодарам