Црн хумор

Дискусија во 'Канта' започната од ELIDavor, 4 август 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ELIDavor

  ELIDavor Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2017
  Пораки:
  542
  Допаѓања:
  1.783
  Пол:
  Машки
  Насловот е јасен.
  Како се пресметува брзина на Евреин ?

  Се собира пепелта, се множи повисината на оѓакот и се дели со брзината на ветрот

  :devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:
   
 2. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.884
  Допаѓања:
  64.205
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.