1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Цртан

Дискусија во 'Канта' започната од Ivu4, 21 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ivu4

  Ivu4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  41
  Кога имаш помала сестра мора се да гледаш....Па ајде да се навратиме во детството кој цртан сте го гледале највеке?Дали сега гледате? И на што ве потсекат цртаните?
  Еве вчера ја гледав Пепелашка со сестра ми и се навратив на тоа дека овој цртан сум го сакала највеќе :lol: се надевам дека нема ваква тема :$
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.766
  Допаѓања:
  60.428
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.