1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Часови по пеење

Дискусија во 'Канта' започната од loveme-4ever, 17 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. loveme-4ever

  loveme-4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2011
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Јас порано одев во едно музичко училиште ама бевме многу во група и не успеав да ги совладам основните техники на дишење и се откажав :( сега сакам да продолжам ама да земам поединечни часови да можам ако имам монжост попрофесионално да се занимавам со пеење.Барам некој што дава часови во Скопје.
  Дали знаете некој што дава часови и колку е цената од час ?
  Ви благодарам однапред :)
  Не знаев каде да ја сместам темава и на крај одлучив да ја сместам во музика ,ако е дупла или непотребна канта :)
   
 2. Kristina.R

  Kristina.R Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2012
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Машки
  Иди во хор во средното музичко мислам има ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.