1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Часови по соло пеење

Дискусија во 'Канта' започната од Inna15, 5 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Inna15

  Inna15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  8
  часови по соло пеење?
  дали некогаш сте посетувале, или пак од зборење.. :)
  се надевам дека ќе ми помогнете :?: :*
   
  На missbotwin му/ѝ се допаѓа ова.
 2. WomanInRed

  WomanInRed Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  1.606
  а што сакаш да знаеш? каде да зимаш часови по соло пеење или?
   
 3. Inna15

  Inna15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  8
  да да :D
  али да не биде 500 денари од час :lol:
   
 4. WomanInRed

  WomanInRed Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  1.606
  оди кај валентино скендеровски кај него предава андријана јаневска добра е она.. не е соло пеење ама треба нормално техника да усовршиш
   
 5. gingerchild

  gingerchild Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2011
  Пораки:
  1.495
  Допаѓања:
  4.992
  Пол:
  Женски
  Јас мислам дека пеењето не претставува во суштина никаква друга техника освен чувства.
  Или можеш - или не можеш.
  Или знаеш - или не знаеш. :)

  Се друго е непотребно.
   
 6. nencunen

  nencunen Активен член

  Се зачлени на:
  25 април 2015
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  Дали некој се занимава со пеење,или планира да формира бенд или слично па му требаат солисти?
  Контектирајте ме :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.