1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Често ми кажуваат дека...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од clock.pot, 17 октомври 2013.

 1. clock.pot

  clock.pot Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2013
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  335
  Често ми кажуваат дека имам симпатична смеа :D па јас целата сум смајли
   
  На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  226
  Ништо небидува од тебе :)
   
  На macor24 и Ицолгудбејбе им се допаѓа ова.
 3. Barbie20

  Barbie20 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  10.721
  Пол:
  Женски
  Слаба си...јадиииии :)
   
 4. Barca-Gril

  Barca-Gril Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  874
  Допаѓања:
  927
  Пол:
  Женски
  дека треба да се однесувам поозбилно...посериозно....да учам повеќе :wasntme:
   
 5. fatamorgana123

  fatamorgana123 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2013
  Пораки:
  1.273
  Допаѓања:
  1.529
  сум преукупирана со тежината и тврдоглава
  :wasntme:
   
 6. bibi23

  bibi23 Активен член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  4
  аман па многу си заслабнала и тоа една иста личност која може вода да ми носе со тоа како изгледам јас и како изгледа таа која е малку битна за мене и тоа на секое видуванје истиот коментар :devil:
   
 7. Decapitated.Hanna

  Decapitated.Hanna Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  576
  Луда главо..
  ова од мајка ми :D
   
 8. Gioia

  Gioia Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  598
  Дека сум многу комуникативна и дека многу зборам! ;)
   
 9. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.212
  Допаѓања:
  1.289
  Дека премногу брзам.
   
 10. francais

  francais Популарен член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2012
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  1.282
  Дека сум наивна.
   
  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Seashell31

  Seashell31 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2013
  Пораки:
  736
  Допаѓања:
  728
  Пол:
  Женски
  Дека треба да сум покомуникативна и помалку срамежлива :$
   
 12. Beauchamp

  Beauchamp Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  1.930
  Допаѓања:
  5.607
  Пол:
  Женски
  Дека често сум насмеана, весела, интересна личност. Хм,хм! :D

  И дека многу се замарам за се и сешто... епа таква сум :?:
   
 13. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  4.392
  Пол:
  Женски
  Дека сум била многу срамежлива, дури и кхм :D ми има кажано така :$ :D
  А всушност не сум таква :D
   
 14. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.370
  Допаѓања:
  942
  се грижам многу за другите и дека сум страмежлива многу :$ :P
   
  На FeminkaDoKraj и Gordana10 им се допаѓа ова.
 15. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  914
  Допаѓања:
  902
  не се замарам за ништо, дека постојано се смеам и сум расположена, ме немаат видено расплакана ниту еднаш во нивниот живот и не се нервирам за никој и ништо. :)
   
 16. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  3.043
  Допаѓања:
  43.579
  Пол:
  Женски
  дека сум тврдоглава,имам убава коса,сум учела многу,сум била срамешлива и требало да бидам покомуникативна... :)
   
 17. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.046
  Комплетна ... И " лошка ", во ситуации :wasntme:
   
 18. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
  Премногу верувам во некои работи и ако не се случат се разочарувам :tmi:, дека имам преголем инат..
   
  На Shmizla94 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.693
  Пол:
  Женски
  Си личам со сестра ми.. |(
  Дури и тука! :lol:
   
 20. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  5.146
  Допаѓања:
  81.499
  Пол:
  Женски
  Лелее колку личиш на татко ти :D (оваа секогаш ),дека сум голем инат и дека сум мнопгу реална за се :lol: