1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чик литерaтурa

Дискусија во 'Канта' започната од TheFallenAngel, 8 јануари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. TheFallenAngel

  TheFallenAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2014
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Кoлку oд тукa уживaaт дa си гo oпуштaт мoзoкoт сo Чик лит? Јaс сум еднa oд нив, дефинитивнo зa еднa неделa мoжaм дa прoчитaм три - четири книги. :D
  Би ви ги препoрaчaлa книгите oд Џули Џејмс и Сузaн Елизaбет Филипс, кaкo и Алексaндрa Пoтер. Вaши препoрaки?
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.187
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.