1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Читачи на најави - најдобри гласови

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од kargo80, 13 декември 2012.

 1. kargo80

  kargo80 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2012
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  3
  Мислам дека нема ваква тема и дека нема да се повторува. Што мислите кој од овие што ги читаат најавите за филмовите, сериите по телевизиите има најдобар глас (машки-женски) и најдобро чита?Исто и за читачите на рекламите. Мене лично ми се допаѓа машкиот глас на Канал 5 што им ги чита форшпаните за сериите.
   
 2. Emma89

  Emma89 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  424
  ЧИТАЧИ НА НАЈАВИ - ФОРШПАНИ И РЕКЛАМИ, НАЈДОБРИ ГЛАСОВИ

  Валентин Николовски!
  Храна и Вино :) и вести чита.
   
 3. kargo80

  kargo80 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2012
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  3
  ЧИТАЧИ НА НАЈАВИ - ФОРШПАНИ И РЕКЛАМИ, НАЈДОБРИ ГЛАСОВИ

  Пак јас ! многу ми е симпатична рекламата за Омега кидсс, односно девојката што ја чита, ептен слаткичко ми звучи, особено делот кога ги набројува витамините Д, Е и К2. :)
   
 4. skorpija70

  skorpija70 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Мене многу ме нервира женскиот глас на Канал 5 (таа како на машко што и е гласот). Многу чудно чита нема запирки, точки, се во една линија. а инаку и мене ми се свиѓа машкиот глас на Канал 5, мислам на тој што им ги чита тие најавите за сериите .
   
 5. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.038
  Допаѓања:
  163.224
  Пол:
  Женски
  И мене многу ми се допаќа тој на канал 5 што ги најавува сериите :)