1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ШТО БИ МУ КУПИЛА ЗА СВ.ВАЛЕНТИН?!

Дискусија во 'Канта' започната од Rakomet, 13 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Rakomet

  Rakomet Активен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Што би можела да му купам на момчето за Св.Валентин?! :?: ...досега му имам купено колекција Adidass,новчаник,и мече.Ве молам да ми дадете предлог ако сакате.позз :)
   
 2. L-enna

  L-enna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  1.791
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.