1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Шампон или нешто што ви помогнало против паѓање на коса

Дискусија во 'Канта' започната од 30.12, 12 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. 30.12

  30.12 Активен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2014
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  5
  Здраво девојки,

  незнам дали и некој дргуг има ваков проблем. Мене постојано ми паѓа косата. Пробав со неколку шампони што ги има кај нас но ништо, порачав шампон и од Италија, кошташе 50 евра но пак ништо....

  Ве молам споделете некој шампон или нешто што ви помогнало против паѓање на косата.

  поздрав

  :*
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
 3. 30.12

  30.12 Активен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2014
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  5
  ок се извинувам, не ја видов темата... фала
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.