1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Шехерезад и Онур добија син!

Дискусија во 'Канта' започната од meredith, 15 февруари 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. meredith

  meredith Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  78
  Кога слушнав на телевизија дека Шехерезад (Бергузар Корел) се породила се многу се израдував.На училиште ме зафркаваја дека треба да правам мекици за синчето на Шехерезад и Онур - Али.Сега Али да потпорасне и ќе дојдат во Скопје Шехерезад и Онур.Едвај чекам..... :D
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Хехехе,нека им е живо и здраво.... :lol:
   
 3. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.453
  Допаѓања:
  146.680
 4. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.448
  wtf??????????????????????
   
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  хахахха циркузи е македонскиов народ. За детето од комшијата толку нема да се израдува. Ме потсеќа ова на времето кога беше актуелна Касандра и кога беа дојдени тука. Како и да е, големо нека расти. :D
   
 6. stefan4e

  stefan4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 март 2010
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  2
  4ESTITO GOLEM DA PORASNE NEKA IM E SO SREKA
  MA ODVAJ 4EKAM DA DOJDAT VO SKOPJE :up: :D :) :P ;) :lol:
   
 7. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.041
  Допаѓања:
  6.463
  Пол:
  Женски
  Специјална тема за ова? Мислам дека темава може да се заклучи и како мислења да се префрлат во темата за 1001 ноќ :)

  Инаку,нека им е со среќа и да им е златно детето
   
 8. The.Fame.Monster

  The.Fame.Monster Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2010
  Пораки:
  132
  Допаѓања:
  24
  ХАХАХАА :rofl: :rofl: :rofl:
   
 9. Malechk0

  Malechk0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  87
  Епа со среќа нека им е , да биде живо и здраво :D :D
   
 10. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.893
 11. PaLaVa

  PaLaVa Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2011
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  3.704
  Пол:
  Женски
  Не ми се верува дека има тема за ова :rofl:
  Епа нека им е живо и здраво!
  Сеа слушнав дека ќе се разведувале... и за тоа мора една тема, постхумно! :!:
   
 12. anima

  anima Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  275
  Леле темаваа вришти :D
   
 13. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.481
  Зарем навистина била толку неодминлива оваа работа па морало нова тема да се отвори?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.