1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Шешир

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Te.Ic, 23 октомври 2013.

 1. Te.Ic

  Te.Ic Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  21
 2. BelieberYeahh

  BelieberYeahh Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2013
  Пораки:
  1.428
  Допаѓања:
  2.201
  Пол:
  Женски
  зошто да не..може да се комбинира со многу работи :)
   

  Прикачени фајлови:

  • large (1).jpg
   large (1).jpg
   Големина на фајлот:
   229,6 KB
   Прегледи:
   115
  • large.png
   large.png
   Големина на фајлот:
   599,4 KB
   Прегледи:
   116
  • large (2).jpg
   large (2).jpg
   Големина на фајлот:
   371,7 KB
   Прегледи:
   115
  • large.jpg
   large.jpg
   Големина на фајлот:
   95,9 KB
   Прегледи:
   116
 3. pretty.liers

  pretty.liers Активен член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  2
  Имам сличен ваков, зимски,дебел.
  Комбинации врз глава. Толку многу убави комбинации можеш да направиш со него. Широки фармерки и тесен дуксер,тесни фармерки и маичка,фустан,суќна,штикли,стартки... Нема да згрешиш ако го купиш, но не да ти стои во шкаф, комбинирај ;)
   
 4. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.345
  Допаѓања:
  9.222
  Пол:
  Женски
 5. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.190
  Допаѓања:
  70.241
  Пол:
  Женски
  Јас сакам нешто вакво
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 6. vanna

  vanna Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  1.641
  Пол:
  Женски
  e06780f49e41093012c4ebd05e62523b.jpg
   
  На toogood и Avery им се допаѓа ова.
 7. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  5.661
  Допаѓања:
  49.317
  Пол:
  Женски
  Обожавам шешири. :inlove:

  [​IMG]
   
  На Dadusicka му/ѝ се допаѓа ова.