1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Шиење кај шнајдерки-препораки и искуства?

Дискусија во 'Канта' започната од sofijanoka, 16 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.650
  Допаѓања:
  15.506
  Пол:
  Женски
  Сте шиеле ли нешто некогаш кај шнајдерка? Или модна дизајнерка,што си работи по дома,со завршен факс?
  Ваши искуства,препораки....
   
 2. Alondra

  Alondra Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2011
  Пораки:
  1.068
  Допаѓања:
  2.324
  На sofijanoka му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.