1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Шливки !!!

Дискусија во 'Канта' започната од ivannaaa, 31 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ivannaaa

  ivannaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Сакам да прашам за колку време поминува шливката ???
   
 2. kelly.r

  kelly.r Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  190
  za dva do tri dena
   
 3. ivannaaa

  ivannaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  okeyy fala ? sigurno ?
   
 4. kelly.r

  kelly.r Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  190
  ne garantiram :)
  stavi pudra da se prekrie malku ili pa hanzaplas da ne ti se gleda
   
 5. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
  Темава ја заклучив бидејќи не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.