1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Шопинг преку Фејсбук

Дискусија во 'Канта' започната од ELT-S, 16 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ELT-S

  ELT-S Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2011
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  12
  Феминки, ако случајно наидете на некои страни/луѓе коишто продаваат облека, акцесорис или сл. на Фејсбук, споделете. :) Слушнав дека се наоѓале ефтини и убави работи. :)
   
 2. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.493
  На Daniella му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ELT-S

  ELT-S Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2011
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  12

  Стварно се прекрасни! :D
   
 4. ivinakit

  ivinakit Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  575
  Пол:
  Женски
  http://www.facebook.com/Nakit.by.Ivi

  рачно изработен накит, од секаков материјал, има разни модели за секој вкус :$
  погледнете :)
   
 5. WomanInRed

  WomanInRed Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  1.603
 6. EmGreen

  EmGreen Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2011
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  188
 7. Daniella

  Daniella Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  41
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.