1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Шопинг!

Дискусија во 'Канта' започната од Girly101, 13 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Girly101

  Girly101 Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  2
  Што купивте во последниот ваш шопинг?
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.563
  Допаѓања:
  20.001
  Клуч :emo:
   
  На Girly101 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. beached

  beached Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  1.697
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.