1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што ако ТОЈ гледа порно филмови?

Дискусија во 'Канта' започната од princesssss, 19 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. princesssss

  princesssss Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 мај 2011
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  5
  Што би направиле ако вашиот сопруг редовно гледа порно филмови, и тоа секоја минута кога е сам дома? Дали вие се чувствувате навредени и што би преземале околу тоа? Како и ние жените да возвратиме на тоа?
   
 2. Jojoba

  Jojoba Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2011
  Пораки:
  868
  Допаѓања:
  718
  О, не пак. Веќе се изјаснив на едно вакво прашање. Значи прво кои сме ние да им забрануваме нешто на мажите, а особено вакво нешто? Сите гледаат порничи, без разлика дали е дечко, сопруг, брат, син, па дури и голем број на девојки, жени. За нив тоа е потреба и со гледањето порничи он не ве заменува со некоја порно актерка, едноставно има потреба од тоа. Особено ако е помлад, може по 10 пати на ден да гледа порничи и да има секс можеби не му е доволно! Тоа си е нивно право, значи глупаво ми е да се повторувам ама тоа е исто како нас да ни забранат да гледаме романтични филмчиња и серии.
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.