1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што би му кажале на бившиот

Дискусија во 'Канта' започната од Beyonce87, 15 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Beyonce87

  Beyonce87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  38
  Оваа тема ако ја има одма клуч.Ја поставив за сите феминки кои што сакаат да му кажат нешто на бившиот.
  Да беше сега тука би те гушнала и повеке икогаш нема да те пуштам- I miss you ;(
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.895
  Допаѓања:
  65.933
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.