Што би отвориле и каде доколку би имале можности?

Дискусија во 'Барање работа' започната од Blondince, 27 декември 2015.

 1. Blondince

  Blondince Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2011
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Женски
  Па феминки што би отвориле и каде доколку би имале можност?
  Со моите дома сме разговарале за бутик, пекара, библиотека можеби, но не сме сигурно во што колку би успеале и каде би го отвориле тоа.
  Вие сте размислувале за почнување на свој сопствен бизнис?