Што би правеле?

Дискусија во 'Канта' започната од bubachee, 19 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bubachee

  bubachee Активен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Што би правеле кога вашиот дечко би ве изневерил со вашата најдобра пријателка? :o
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
  Има теми за неверство во „Врски“.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.