1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што боја да ја офарбам косава ? ПОМОШ!!

Дискусија во 'Канта' започната од Miracle16, 3 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Miracle16

  Miracle16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  20
  Што боја да ја офарбам косава ? ПОМОШ!! ----
  е вакаа...:
  Косата природно ми е плава..па поради сончевите зраци почна да ми гори косата и сега скоро ми е бела по боја...па мислев да ја фарбам пак плава бидејки многу убаво ми стои или пак црно ...кажете ми што мислите вие ПОМОГНЕТЕ МИ !
   
  На t.a.s.s.y му/ѝ се допаѓа ова.
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.027
  Допаѓања:
  6.357
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.