Што ве прави среќни во животот?

Дискусија во 'Канта' започната од ЕденЧлен, 13 август 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.068
  Допаѓања:
  69.190
  Пол:
  Машки
  Барав ваква тема ама не најдов,па сакам да слушнам од вас,што ве прави среќни во вашиот живот?
   
 2. Sindell

  Sindell Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2018
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  439
  Пол:
  Женски
 3. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.068
  Допаѓања:
  69.190
  Пол:
  Машки
  Не ја видов,може тогаш темава во канта.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.