1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што да му подарам?

Дискусија во 'Канта' започната од Victorya, 10 јануари 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  505
  Сигурно сте запознаени со темата КАКО ДА МУ НАПРАВАМ СТРИПТИЗ, па за да биде идејата комплетна сакам и да му купам нешто.
  Сакам да му купам нешто мало, ама интересно (цената не е важна).
  Ве молам за идеи. :)
   
 2. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  116
  Според мене највише ќе го израдува прстенот-вибратор од дурекс,го има во сите поголеми маркети.Верувај многу е добар! :D
   
 3. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  116
  А можеш да купиш и некое масло за масажа...Тоа знам би го израдувало дечко ми,за твојот не знам 8)
   
 4. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  505
  Не би сакала секс-играчка. Сакам нешто романтично, да ми се вклопи во атмосферата.
   
 5. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  49
  купи некое сортно винце чоколадце
   
 6. Neytiri

  Neytiri Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  2.452
  casovnik ili ubav privezok za na klucevite ...
   
  На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.