1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што да правам??!

Дискусија во 'Канта' започната од Kiki-ca, 21 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kiki-ca

  Kiki-ca Активен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2013
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  Девојки помогнете ми...Не се пали со мување, осеќам дека не го палам со обично мување. Што да правам друго освен да му дадам...?
   
 2. Loly77

  Loly77 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 мај 2013
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  113
  А добро зошто толку брзаш?? Како што гледам мала си, имаш 15 години (ако е вистина тоа што ти пишува) па не брзај да имаш односи. Јас на 15 год го имав првиот бакнеж, и на крај памет не ми беше нешто друго, па баш ми беше гајле дали го палам :D Колку време си со него? Почнете со триење, прво преку облека, па понатаму можете и без, тоа секако ќе го запали :) А за нешто повеќе има време, ако вреди и ако навистина те сака ќе чека колку што треба.
   
 3. tanji.cka

  tanji.cka Активен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  2
  i jas mislam taka
   
 4. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.318
  Допаѓања:
  8.394

  Ако навистина имаш 15 год,а и по самото прашање може да се забележе возраста,единствено нешто што треба да направиш е да го подготвиш ранецот,спремаш книгите-не е на одмет да ги пролисташ малку книгите за да имаш вовед,преглед во тоа што ќе изучувате.А се обложувам дека ги немаш ни прочитано сите зададени лектири за оваа год.
  ПС,Да не сум офф,ако дечкото е иницијатор за палење,батали го,од авион се гледа шо му е целта.
  А ако ти самата тоа го сакаш,мн брзаш!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.