babylove кашички

Што да спакуваме за зимување?

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од L.TheQueen, 1 јануари 2018.

 1. L.TheQueen

  L.TheQueen Активен член

  Се зачлени на:
  27 август 2017
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Ако може предлози што ни е навистина потребно да понесеме за зимување?
   
 2. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.672
  Допаѓања:
  19.596
  Пол:
  Женски
  Зависи каде ќе одите.
  Доколку скијате опрема за скијање, памучни џемпери маички по кратки.Фармерки за низ хотел.
  Доколку не скијате сепак ќе ви требаат некои шушкави панталони за на снег.
   
 3. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.276
  Допаѓања:
  20.620
  Пол:
  Женски
  Шушкавец обавезно за на снег, памучна топла облека, некој џемпер, капа, шал и ракавици.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.