1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што денес за ужина?

Дискусија во 'Канта' започната од Buterflygirll, 5 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Buterflygirll

  Buterflygirll Нов член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  77
  Бидејќи има теми што за појадок, ручек и вечера,па и за десерт решив да ја надополнам низата на оброци со:
  Што денес за ужина?

  Верувам дека секој од нас колку и да се ограничува сепак после некој од горенаведените оброци посегнува по нешто што ќе го заслади или незнам како да се искажам :lol:

  Па повелете :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.474
  Допаѓања:
  63.980
  Пол:
  Женски
  Доволно се веќе вакви теми на форумот. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.