1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што за скорпиите?

Дискусија во 'Канта' започната од boj4eee, 15 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. boj4eee

  boj4eee Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2011
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  9
  Сакам да имам ваше мислање во врска со ова. Немам многу време и сакам да ми објасните како ги подразбирате скорпиите?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.047
  Допаѓања:
  55.904
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.