1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што значат буквите од твоето име?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од HelloKityy, 30 ноември 2013.

 1. HelloKityy

  HelloKityy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2012
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  73
  [​IMG] :*
  моето :
  luck
  has gorgeous eyes <3
  has one of the best personalities ever
  makes people laugh :D
  has one of the best personalities ever
  class bunker
  hot
   
 2. Heartbeat

  Heartbeat Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2013
  Пораки:
  382
  Допаѓања:
  270
  Пол:
  Женски
  not judgmental
  loves to laugh and smile
  really silly
  lucky
  has one of the best personalities ever
  class bunker
  loves to laugh and smile
  is really sweet
  hot
   
 3. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.240
  Допаѓања:
  9.691
  Пол:
  Женски
  M:inteligent
  I:loves to laugh and smile
  L:worried:mile to die for
  A:hot

  Вау, хот женска сум била. интелигентна, со насмевка за која вреди да се умре, и сакам да се смеам.
   
 4. Ludaaaa

  Ludaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  cute
  hot
  class bunker
  hot
   
 5. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.146
  Допаѓања:
  912
  Пол:
  Женски
  Hot
  Not Judgmental
  Hot