Што или кој ве изнервира денес?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од koritsaki, 6 јануари 2011.

 1. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  14.210
  Допаѓања:
  78.823
  Пол:
  Женски
  Денес бев со брат ми во Рамстор и бевме во продавницата Спрингфилд. Разгледувавме јакни и кога излегувавме поминав близу алармот и почна да свири. Јас и брат ми застанавме а таа продавачката трча од таму како луда. И јас викам што се случи и ми вика дрско НЕЗНАМ. :@ Ни вика поминете уште еднаш. И ние поминавме а од страна луѓе не гледаат. Абе бруки!! Место да си го направат тоа алармот да свири кога што треба , тие свират на секој метал. Епа веќе не им влегувам :swear: Па кај сите не излгедаа како крадци од страна , на крај ни вика епа ништо и си замина. Ниту извини ни ништо. Ааа да беше ова Америка ке ја тужев. Плус со толкав стомак сигурно ке крадам , а па надвор низ рамстор толку обезбедување ако не ме фатат внатре тие надвор сигурно. Абе незнам што да кажам.. :devil: :@ :swear: Идиоти!
   
  На Kristina.R, Sara123, CoverGirl10 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. gami

  gami Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2010
  Пораки:
  628
  Допаѓања:
  122
  За среќа денес уште никој не ме е изнервирал, ама ништо не се знае има време до 00:00, додека да заврши денот :lol: . Сепак се надевам дека нема да се изнервирам ;)
   
 3. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.719
  Допаѓања:
  9.392
  Пол:
  Женски
  Чудно мене секој ден ме нервира по некој а денес никој хаха :D:D
   
 4. sweetheart10

  sweetheart10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  159
  Ме изнервира еден мој многу близок другар, кој ме направи виновна за тоа што се зборува за него.Па мајка му стара што сум јас виновна што моите другарки деноќно мељат за него и го озборуваат :envy: :envy: :@ :punch: :punch: :headbang:
   
 5. nedzma

  nedzma Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  688
  Допаѓања:
  191
  Пол:
  Женски
  Па со дечко ми сабајле се потскаравме, малку ме изнервира он, ама брзо се реши се и остатокот од денот ми помина супер :)
   
 6. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.729
  Допаѓања:
  7.637
  Не се нервирам често , но денеска ме изнервира една другарка која плачеше по машко . Тоа не си го дозволувам , па што сака нека биде . :)
   
  На Madonna му/ѝ се допаѓа ова.
 7. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.499
  Допаѓања:
  3.999
  Пол:
  Женски
  мајками како и по обичај за глупости
   
 8. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.685
  Свекрва ми :lol: а по малку и свекор ми.
  Ама овој пат ги кажав на мужето ]:)
   
  На elenkata20, Sara123 и broken099 им се допаѓа ова.
 9. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  3.005
  Допаѓања:
  5.275
  Ах, мајка ми ама пројде и тоа. :?:
   
 10. butterfly.93

  butterfly.93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  1.099
  Допаѓања:
  654
  Братучетка ми |( се нервирам кога некој ми чепка по работите, а таа тоа нон стоп го прави :D
   
 11. beautiful1

  beautiful1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2010
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  33
  Мајка ми како и секогаш.Неможам да ја трпам секој ден се повеке и повеке ме нервира не ми се живее веке од неа уффф :@ :@
   
 12. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  ААА денеска сум баш супер расположенаа ]:)
   
 13. maja.kostovska

  maja.kostovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  288
  Допаѓања:
  192
  Верувај дека не си единствената, секој ден се повише и повишее ми газе на нерви :/
   
 14. anu6kaa

  anu6kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  1.301
  Допаѓања:
  424
  Пол:
  Женски
  "Најверната другарка" ако може така да се рече :(
   
  На padme1517 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  314
  Мајка мииииииииии :@ :@ :@ :@ :@ дојде нервозна од работа и почна да вика.А во комбинација со неа и дечко ми ,кретен :devil: :devil: :devil:
   
 16. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.826
  Пол:
  Женски
  1. Ме изнервира докторката која ме остави да чекам, а имав закажано :fubar:
  2. тешката главоболка :talk:
  3. Гласните жици на татко ми |( . Таков си е човекот, бучен по природа, а денеска нешто многу е весел и 1000 пати ме здрма од сон :swear:
   
 17. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.089
  Допаѓања:
  453
  Аааа денес мајка ми многу ме напна,цел божји ден викаше по мене,после тоа и дечко ми.Ќе ме спобудалат и двајцата :doh:
   
 18. fatbeautiful

  fatbeautiful Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  58
  Едно симпатично момче што многу летка :rofl:
   
 19. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.719
  Допаѓања:
  9.392
  Пол:
  Женски
  СЕСТРА МИ !! :@ :@ :@
   
 20. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.035
  Дечко ми!
  Говедо, ќе му вратам дупло за ова! :@