1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што има ново

Дискусија во 'Канта' започната од Karamella, 17 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Karamella

  Karamella Активен член

  Се зачлени на:
  31 декември 2011
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  23
  Како што кажува насловот што има ново што ви се случи последно ;)  ако е дупла се извинувам
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.443
  Допаѓања:
  58.542
  Пол:
  Женски
  Има веќе теми од овој вид, како Да се пофалам, Сдк и сл. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.