1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што мислите за интимен однос меѓу млад дечко и постара жена?

Дискусија во 'Секс' започната од Goran27, 21 март 2014.

 1. Goran27

  Goran27 Нов член

  Се зачлени на:
  21 март 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  ајде да видиме ваше мислење за оваа тема? :)
   
 2. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  242
  Пол:
  Машки
  Грдо нешто.Постар дечко и помлада девојка,сепак некао ми оди.Не знам зошто машкото треба да биде оној кој ќе биде постар,помажествен и сл.Инаку вака ми се повраќа од самата помисла.
  И не мислев на стар дедо и млада девојка,него ете 10 години постар.
  Не,не и не!Јас не се согласувам со ова,па критикувајте ме колку сакате.
  Што мислите дека сексот со постара жена е којзнае каков?
  Па секој е различен во кревет и со млада девојка можеш да имаш одличен секс.
  Само што е постара,не значи дека е којзнае колку искусна и одлична во сексот. :fubar:
   
 3. CrnceSK

  CrnceSK Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2013
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  58
  Изгледа многу порничи гледаш
   
  На Flower.D му/ѝ се допаѓа ова.
 4. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.223
  Допаѓања:
  5.743
  зависи колку постара...може да е некој баба како погоре сликите... мое да сте и разлика 2-3 год.
   
 5. Sawyer

  Sawyer Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2011
  Пораки:
  432
  Допаѓања:
  3.031
  Пол:
  Машки
  Секогаш има друго гледање на работите...... Млада девојка, убава, нежна со некој постар од неа, можеби проќелавен, влакнест ко мајмун, можеби и "здиплен" со 10кг плус, грдо нешто, ми се повраќа од самата помисла :) И ти како што не мислеше за стар дедо, така можеби ни тој не мислел за стара баба, постара жена е широк поим. Што мислиш, сексот со постар којзнае каков е ? Па секој е различен во кревет и со млад дечко можеш да имаш одличен секс :)
   
  На LoneWolfGuy и Madam-A им се допаѓа ова.
 6. natemila

  natemila Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.533
  Допаѓања:
  8.439
  Пол:
  Женски
  леле никако, имаше кај мене во комшии таков пар млад згоден дечко 30 години а таа имаше 55 хаха смешни и грозни беа, во ред е да се некаде неколку години ама повеке од 5, 6 години нее :)
   
  На buba4e89 и Anne15 им се допаѓа ова.
 7. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.016
  Пол:
  Женски
  Немам јас што да мислам и тоа за некој што не го ни знам, секој си знае за себе.

  Јас лично сум млада за да кажам дека никогаш не би била со помлад дечко, но можам да кажам дека не би бидејќи јас цврсто стојам на ставот дека машкото треба барем 2-3 години да е постаро, лично за мене. За други не можам да кажувам. :)
   
  На LoneWolfGuy му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Decapitated.Hanna

  Decapitated.Hanna Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  575
  Искрено, не осудувам никој. Сите нека си прават онака како шо нив им одговара. Јас лично не би одела со дечко на моја возраст, а да не зборувам пак за помал. :shake:

  Со сегашниов дечко сме баш на иста фреквенција, а он е 8год постар. Јас гласам за постар дечко! :rock: :D
   
  На Hristov, fallenangel, aaaaa и 3 други им се допаѓа ова.
 9. sladok-bitola

  sladok-bitola Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  46
  мислам дека нема врска ако жената е постара, па нели жена не се прашува за години туку се гледа нејзиниот изглед а и плус насловот кажва дека е за интимен однос, значи тука не се битни години , баш би било убаво и за неја нели повеќето постари сакаат нешто помладо, а и машкото ке си поднаучи нешто повеќе. мислам дека би било во ред. :)
   
 10. UnknownLadyDi

  UnknownLadyDi Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2012
  Пораки:
  390
  Допаѓања:
  951
  Па не е веќе тоа табу тема.Малце европски да размислуваме, не се битни годините воопшто, секој има право на свој избор, иако кај нас тоа потешко се прифаќа, затоа што отстапува од вообичаените норми.За мене тоа е сосем оправдано неам ништо против.НАПРЕД ДЕЧКИ :D
   
  На Milan444 и LICEN-LONDON им се допаѓа ова.
 11. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  5.012
  Допаѓања:
  35.972
  Пол:
  Женски
  Не осудувам и не критикувам.Секој има право на свој избор и среќен живот.
   
 12. Afrodita40

  Afrodita40 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  5
  Жените сакат млади мажи. Зoшто? оти ги привлекува енергијата, сексуланоста и самата помисла на див малце насилен секс, што да бидеме сигурни не можат постари мажи да им го пружат тоа.
   
  На Milan444, Strapon и Tikvice им се допаѓа ова.
 13. Alen1

  Alen1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Машки
  Ova e tvoe mislenje? Jas mislam deka e tocno ova mislenje, e sea neznam dali e tvoe ili ne
   
 14. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.166
  Допаѓања:
  177.031
  Пол:
  Женски
  Аууу неее, одвратно. Кај нас знаете како е, одма се вадат муабет машка к*рва е вака така..
  Не оди тоа така.
   
 15. Afrodita40

  Afrodita40 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  5
  [/quote]Ova e tvoe mislenje? Jas mislam deka e tocno ova mislenje, e sea neznam dali e tvoe ili ne[/quote]
  Мое мислење е тоа да. И тоа најповеќе од искуство го кажувам. Имам 42 години имам пробано секс и со 50 годишен маж и со млад пастув од 25 години...
   
  На rusalka и Tikvice им се допаѓа ова.
 16. viki-dete

  viki-dete Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2013
  Пораки:
  686
  Допаѓања:
  765
  Пол:
  Женски
  Под насловот подразбирам разликата во години да е најмалку 20. Во тој случај разбирам постара жена да сака да биде со помлад маж, младо месо, енергија. Но што би барал млад маж со постара жена?! Ова ме асоцира на материјална корист или пак на некој кој не може друго да легне па собира искуство и се задоволува со тоа што му се нуди.
   
 17. tinan

  tinan Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  1.275
  Пол:
  Машки
  ^
  Па види сега,
  не сите биле сакани од мајките,
  некои може и многу рано од цицка ги одбиле,
  може и од темница уште се плашат....

  ама ете....

  Битно е да се љуби ;)
   
  На fallenangel, aaaaa и Abeja им се допаѓа ова.
 18. GirlInFire

  GirlInFire Активен член

  Се зачлени на:
  26 август 2014
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  4
  секој си има свој начин на живот ... Не сакам да осудувам ни критикувам... :)
   
 19. oraiaeleni

  oraiaeleni Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2014
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  107
  Он бара мајка, а она играчка за себедокажување...ако ним им е добро, ок, само грдо изгледа (жената е во тој случај кугоарка нели), исто како што грдо е ептен постар маж со млада девојка (он бара трофеј, она татко или спонзор). Но, кому како му е добро.
   
 20. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.522
  Допаѓања:
  72.389
  Пол:
  Женски
  Ако си сакаат нека си прават, мада малку неубаво ми изгледа тоа... маж со помлада девојка ајде океј ама обратно... Зависи колку е разликата. Јас би прифатила ако е помлад од мене но до 5 години најмногу, не повеќе.